Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. rozliczeńNumer ref.: Sd.r/01/2021/SWI/KT

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • pracę w godzinach 14:00-22:00,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej,
  • zdolności analitycznie,
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • biegła obsługa komputera w tym MS Office (Excel, Word).

Opis stanowiska:

  • prowadzenie rozliczeń,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • prowadzenie korespondencji służbowej,
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach,
  • współpraca z innymi jednostkami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy