Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń

FONON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie kosztów i przychodów związanych z realizacją projektu,

  • przygotowywanie, administrowanie i kontrolowanie wnioskowanych do zamawiającego

  • i wystawianych przez podwykonawców przejściowych świadectw płatności,

  • kontrolowanie umów, faktur i zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym,

  • ścisła współpraca z działem finansowym, Regionalnymi Kierownikami Projektu oraz

  • z zamawiającym, partnerami konsorcjalnymi i podwykonawcami,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe/status studenta,

  • doświadczenie w pracy na projekcie, w rozliczaniu i administrowaniu kontraktów infrastrukturalnych mile widziane,

  • bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi MS Office w szczególności programu Excel,

  • umiejętność pracy w zespole, tworzenie relacji,

  • komunikatywność,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • skrupulatność,

  • sumienność.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dajemy możliwość pracy przy największych projektach teleinformatycznych w kraju,

  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych-zwiedzanie kraju i zagranicy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FONON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawstwa realizuje projekt pn. "Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia" na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Firma FONON Sp. z o.o. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.