Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń

Leadenhall Insurance S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i przygotowywanie raportów finansowych i biznesowych;

  • Zbieranie i wprowadzanie danych finansowych do systemu oraz arkuszy kalkulacyjnych;

  • Współpraca z pośrednikami w zakresie obsługi Klienta – weryfikacja brakujących płatności;

  • Wyjaśnianie sytuacji problematycznych związanych z płatnościami;

  • Przygotowywanie wezwań do zapłaty;

  • Wsparcie działu Finansów w organizacji pracy.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy przy rozliczeniach finansowych

  • Ukończone studia wyższe (lub student V roku) – kierunki ścisłe;

  • Dobry poziom znajomości języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel – poziom zaawansowany);

  • Zaangażowanie w pracę, chęć do nauki oraz przejmowania nowych odpowiedzialności;

  • Skrupulatność, precyzja i najwyższa dbałość o szczegóły;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (zarówno pisemne, jak i werbalne)

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne;

  • Uczciwość.

To oferujemy

  • Stabilną pracę opartą o etat

  • Możliwość rozwoju kompetencji ubezpieczeniowych w otoczeniu prestiżowego rynku Lloyd’s

  • Możliwość awansu w strukturze firmy

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Leadenhall Insurance S.A.

Należymy do czołowych Coverholderów rynku Lloyd’s w Europie Środkowo-Wschodniej będąc jednocześnie liderem polskiego rynku. Poprzez nasze spółki Leadenhall Insurance S.A w Warszawie i Leadenhall Underwriting Limited w Londynie rozwijamy sprzedaż ubezpieczeń Lloyd’s m.in. w Czechach, na Łotwie, Litwie i na Węgrzech. W związku z rozwojem Działu Finansów poszukujemy obecnie kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje i awansować w ramach naszej organizacji.

Przewiń do profilu firmy