Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń

Open Brokers S.A. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizację procesu rozliczeń prowizyjnych dla sieci sprzedaży:

  • Kalkulacja dodatkowych składników wynagrodzeń

  • Weryfikacja poprawności rozliczeń

  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie rozliczeń wynagrodzeń i wypłat

  • Obsługa dokumentów rozliczeniowych

  • Kontakt z siecią sprzedaży w zakresie zapytań związanych z rozliczeniami

  • Współpraca z Departamentem Księgowości w obszarze rozliczeń

  • Definiowanie i zgłaszanie rozwiązań informatycznych w obszarze naliczania wynagrodzeń oraz rozliczeń z pośrednikami

  • Weryfikacja poprawności działania systemów/aplikacji biorących udział w naliczeniach

  • Testowanie i wdrażanie rozwiązań systemowych w obszarze rozliczeń

  • Udział w nowych inicjatywach rozwojowych w obszarze rozliczeń z pośrednikami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności MS Excel

  • Cechuje Cię analityczne myślenie, dokładność i sumienność

  • Jesteś osobą zorganizowaną i potrafisz samodzielnie planować swoją pracę

  • Potrafisz realizować zadania pod presją czasu

  • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozliczaniem sprzedaży

To oferujemy

  • Praca przy ciekawym projekcie o szerokich perspektywach

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i ścieżka awansu

  • Świetna atmosfera pracy w zgranym zespole

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów

  • Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli

  • Niezbędne narzędzia - laptop, telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Open Brokers S.A.

W Open Brokers rozwijamy się dynamicznie, a Ty możesz rozwijać się razem z nami.

Open Brokers S.A. to ogólnopolska multiagencja ubezpieczeniowa.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Open Brokers?

  • W Open Brokers możesz się rozwijać, jesteśmy stabilnym pracodawcą z dużym potencjałem

  • Działamy w całej Polsce jako multiagencja ubezpieczeniowa z ofertą 24 Ubezpieczycieli

  • Mamy 100 oddziałów oraz sieć partnerską współpracujących agencji

  • Zespół Open Brokers to 120 pracowników zaangażowanych w budowanie silnej marki na rynku

  • Zaufało nam już 100.000 Klientów, a w naszym systemie pracuje 2000 Doradców w całej Polsce