Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń

Smartney Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowiaków 46, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Smartney Sp. z o.o.

Krakowiaków 46

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie prowizji z tytułu sprzedaży uzależnionych od szerokiego spectrum parametrów

  • Bieżąca komunikacja z partnerami

  • Weryfikacja poprawności rozliczeń i płatności

  • Uzgodnienia rozbieżności i wynikających z nich reklamacji

  • Rozliczanie akcji promocyjnych

  • Przeprowadzanie jednostkowych testów kompletności i poprawności naliczeń

  • Bieżąca analiza kluczowych parametrów i raportowanie do Dyrektora Finansowego i działu sprzedaży

  • Rozwój procesu i docelowo automatyzacja wyliczania wynagrodzeń partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata na stanowisku związanym procesem rozliczeń w transakcjach B2B

  • Samodzielność

  • Inicjatywa do usprawniania/optymalizowania procesu

  • Krytyczne podejście do otrzymywanych wyników

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Min. podstawowa znajomość SQL i chęć jej poszerzenia

  • Umiejętność planowania i nadawania priorytetów powierzonym zadaniom

  • Benefity

  • STAŁE WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • KOMFORTOWE MIEJSCE PRACY

  • MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI WŁASNYCH POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ

  • KARTA MULTISPORT

  • PRYWATNE UBEZPIECZENIE ORAZ PAKIET MEDYCZNY

  • PRZYJAZNA ATMOSFERA W ZGRANYM ZESPOLE

  • OWOCE W PRACY

  • LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

  • W SMARTNEY MOŻESZ BYĆ SOBĄ

SMARTNEY SP. Z O.O.

Smartney to nowa firma z sektora FinTech należąca do francuskiej GRUPY ONEY BANK.

Przewiń do profilu firmy