Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozliczeń projektów zagranicznych

CARITAS POLSKAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CARITAS POLSKA

Okopowa 55

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie wydatków, przygotowywanie raportów finansowych dla projektów międzynarodowych;
  • Bezpośredni kontakt z lokalnymi partnerami organizacji Caritas;
  • Monitorowanie kwestii finansowych w projekcie na wszystkich jego etapach (ocena, realizacja, raportowanie);
  • Bezpośrednia współpraca z działem księgowości oraz koordynatorem projektu;
  • Rozwijanie instytucjonalnego know-how w zakresie zarządzania projektami finansowymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu budżetów projektów międzynarodowych;
  • Doświadczenie w monitorowaniu i raportowaniu finansów w projektach międzynarodowych finansowanych przez wielu darczyńców i/lub instytucje publiczne (ECHO) i (MSZ);
  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw finansowych projektów humanitarnych zdobyte w toku pracy/obsługi takich projektów na misjach zagranicznych finansowanych ze źródeł zewnętrznych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum C1.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • Pakiet opieki medycznej.

Caritas Polska to największa i najbardziej rozpoznawalna polska organizacja charytatywna. Od 30 lat pomagamy potrzebującym realizując projekty humanitarne na pięciu kontynentach.

Specjalista ds. Rozliczeń projektów zagranicznych, Okopowa 55, Warszawa