Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń

MC2 Innovations

umowa o pracę
6 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 500 netto (+ VAT) / mies.

Marszałkowska 55

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie rozliczeń oraz wystawianie faktur

  • sporządzanie not, kompensat oraz faktur korygujących

  • raportowanie dotyczące sprzedaży (na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne)

  • zarządzanie stanem magazynowym (vouchery/kody) oraz ryzykiem dostaw

  • analizowanie sprzedaży produktów, składanie zapotrzebowania na towar (vouchery/kody)

  • kontakt z kontrahentami w zakresie bieżącego zamawiania towarów

  • aktywne poszukiwanie nowych partnerów/dostawców

Nasze wymagania

  • co najmniej rok doświadczenia w realizacji podobnych zadań,

  • wiedza praktyczna z zakresu fakturowania,

  • wykształcenie wyższe lub średnie, preferowany profil ekonomiczny,

  • zdolności analityczne, skrupulatność, sumienność,

  • zorientowanie na ociąganie celów,

  • umiejętność weryfikacji błędów w dokumentach/przelewach/rozliczeniach itp.

  • dodatkowy atutem będzie znajomość branży e-commerce.

To oferujemy

  • Premię kwartalną uzależnioną od wyników.

  • Możliwość rozwoju w wielu obszarach.

  • Pakiet opieki medycznej LUXMED.

  • Dostęp do platformy Carrotspot.

  • Indywidualnie dopasowane do potrzeb benefity pracownicze.

O nas

W MC2 Innovations tworzymy rozwiązania usprawniające działalność biznesową.

Naszym klientom oferujemy technologiczne rozwiązania optymalizujące i digitalizujące środowisko pracy, szczególnie w obszarach zarzadzania ludźmi i finansami.

Naszym sztandarowym projektem jest platforma SaaS Carrotspot.

Carrotspot to kompleksowa platforma (HrTech, FinTech) do budowania środowiska pracy i kultury organizacyjnej skoncentrowanej na ludziach i celach firmy.

Jesteśmy częścią Grupy LUX MED, lidera rynku prywatnych świadczeń medycznych obejmującego swoimi usługami kilkanaście tysięcy pracodawców i ponad dwa miliony pracowników wraz z rodzinami.

Misją LUX MED jest zdrowsze i szczęśliwsze życie. Carrotspot umożliwia pracodawcom docenianie i wspieranie pracowników oraz zaspokajanie ich potrzeb. Carrotspot z radością wpisuje się w misję LUX MED, poszerzając i wzbogacając ofertę LUX MED o narzędzia HR i atrakcyjne rozwiązania motywacyjne dla pracowników.