Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Wystawianie dokumentów magazynowych

  • Uczestnictwo w procesie rozliczenia kosztów projektów

  • Rozliczanie prowizji dla Działu Sprzedaży

  • Weryfikacja poprawności wystawienia faktur

  • Obsługa workflow

  • Wprowadzanie przelewów

  • Tworzenie raportów

  • Współpraca z biurem rachunkowym

Nasze wymagania

  • Dostępność co najmniej od połowy sierpnia – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość Excela – warunek konieczny

  • Doświadczenie w wystawianiu dokumentów handlowych

  • Mile widziana znajomość systemu eNova

  • Dokładność, obowiązkowość, ukierunkowanie na rozwój

  • Dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej branży fotowoltaicznej – najszybciej rozwijający się rynek w Polsce

  • Wynagrodzenie adekwatne do oferowanych kwalifikacji oraz doświadczenia

  • Szansa na awans w strukturach firmy

  • Praca w dobrze zlokalizowanym biurze

  • Forma umowy dostosowana do Twoich potrzeb

  • Przyjazną atmosferę w pracy z doświadczonym oraz ambitnym zespołem

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

  • Prywatną opiekę medyczną.

Quanta Energy S.A. jest częścią Grupy R.Power która jest liderem w branży PV w Polsce z 20% udziałem w rynku fotowoltaiki użytkowej i rosnącą obecnością na innych rynkach europejskich (m.in. Włochy, Portugalia, Hiszpania i Niemcy).

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz innowacyjne rozwiązania techniczne dla sektora przemysłowego i handlowego.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm oparte na funduszach własnych. Nasz zespół projektowo-montażowy posiada specjalistyczną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie branżowe dzięki czemu oferujemy naszym Klientom pełną realizację projektów PV: od audytu energetycznego oraz analizy technicznej i prawnej, poprzez proces pozwoleniowy, po sfinansowanie inwestycji i jej realizację.

Przewiń do profilu firmy