Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń

DZIESIĄTKA FINANSE sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa operacyjna – finansowa Spółki;

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;

  • Sprawdzanie poprawności faktur i rozliczeń;

  • Kontrola nad wykorzystaniem środków pieniężnych;

  • Obsługa procesu rozliczeń finansowych;

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych;

  • Przygotowywanie dokumentów dla samodzielnego stanowiska ds. księgowości;

  • Bieżąca obsługa systemu bankowego;

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu operacyjnego.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze rozliczeń lub w innym dziale księgowym;

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz pakietu Office;

  • Analityczny sposób myślenia;

  • Umiejętność rozwiazywania problemów;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B

  • Pracę od poniedziałku do piątku;

  • Bezpłatny parking dla pracowników;

  • Ścieżkę rozwoju oraz pakiet szkoleń wewnętrznych;

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Wsparcie przełożonych oraz zespołu.

Benefity

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników