Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń

SI-Consulting Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie usług i projektów (prowadzenie wewnętrznych rozliczeń projektów, zestawień, raportów o stanie projektów)

  • Wystawianie faktur oraz innych dokumentów rozliczeniowych

  • Weryfikacja umów w zakresie wymogów i standardów dotyczących rozliczeń

  • Ścisła współpraca z działem księgowości w kwestii rozliczania i uzgadniania faktur kosztowych

  • Tworzenie zamówień w SAP do faktur kosztowych

  • Tworzenie kontraktów w SAP CRM

  • Przygotowywanie raportów i rozliczeń

  • Udział w tworzeniu procedur związanych z obszarem rozliczeń

  • Opracowywanie narzędzi do analiz

Nasze wymagania

  • Umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami MS Office (w szczególności Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Pozytywne nastawienie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności

  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w największej grupie outsourcingowej w Polsce, dającej stabilność pracy i możliwość rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo - do 31.08.2022 r.

  • Możliwość korzystania z różnorodnych benefitów pozapłacowych

  • Możliwość nauki pracy z systemem SAP - jednego z największych światowych producentów oprogramowania

  • Nowoczesne biuro z dogodną komunikacją miejską - model pracy hybrydowy

  • Twój indywidualny dress code

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których profil kompetencji i doświadczeń zawodowych jest zgodny z wymaganiami stanowiska.