Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń

POL-MOTORS Sp. z o.o.

  • Bardzka 1, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bardzka 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad windykacjami;

  • Rozliczanie kompensat oraz uzgadnianie rozrachunków;

  • Rozliczanie pracy doradców oraz mechaników;

  • Tworzenie raportów księgowości zarządczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;

  • min. 2 letnie doświadczenie;

  • znajomość programu FK Symfonia będzie dodatkowym atutem;

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku księgowej;

  • dobra znajomość pakietu Office;

  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole, empatia;

  • dynamizm i konsekwencja w działaniu;

  • elastyczność;

  • skrupulatność i rzetelność;

  • doskonałe zdolności komunikacyjne;

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój osobisty i zawodowy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

POL- MOTORS Sp. z o.o.- firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, pretendująca do miana lidera na dolnośląskim rynku w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej samochodów marki Ford, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 14 dni od ukazania się ogłoszenia na adres:

Pol-Motors Sp. z o.o.

Ul. Bardzka 1

50- 516 Wrocław

lub klikając przycisk "Aplikuj"