Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. z siedzibą w: Jana Olbrachta 94 , 01-102 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Specjalista ds. Rozliczeń z Akceptantem

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • generowanie i wysyłanie przelewów z tytułu transakcji wykonanych instrumentami płatniczymi,

  • generowanie i wysyłanie poleceń zapłaty dla Akceptantów,

  • generowanie oraz nadzór nad poprawnością raportów klienckich dla Akceptantów,

  • wystawianie i weryfikacja poprawności faktur, faktur korygujących, duplikatów faktur, oraz dokumentów finansowych Akceptantów,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • ręczne wprowadzanie transakcji do systemu rozliczeniowego,

  • uzgadnianie sald kont księgowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz roczne doświadczenie w branży finansowej,

  • masz wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • dobrze znasz MS Excel,

  • posługujesz się językiem angielskim (min. B2)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem Dynamics AX.

  • znajomość zasad rachunkowości.

To oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Elastyczne godziny pracy w piątki,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich,

  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Owocowe środy i codziennie pyszna kawa,

  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International. Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Przewiń do profilu firmy