Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń z Klientem

PREZERO STAROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Wojciecha Korfantego 191

Wełnowiec

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej

  • Weryfikacja faktur kosztowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Prowadzenie miesięcznych zestawień wymaganych przez klientów

  • Obsługa klienta z wykorzystaniem wszystkich stosowanych w spółce narzędzi komunikacyjnych zgodnie z przyjętymi zasadami

  • Archiwizacja dokumentów zgodnie z procedurami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy, odpowiedzialność za powierzona zadania

  • Systematyczność, dokładność

Mile widziane

  • Znajomość programu Symfonia Handel

  • Znajomość rynku odpadów

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, karta Multisport, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy