Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń z klientem

PreZero Service Wschód sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PreZero Service Wschód sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań prace;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Karnety sportowe.

Zakres obowiązków:

  • Terminowe wystawianie faktur za wykonane usługi zgodnie z warunkami zawartymi w umowie z klientem;
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów podatkowych dotyczących wystawiania faktur, faktur korygujących i duplikatów faktur;
  • Potwierdzanie i odsyłanie not korygujących;
  • Prowadzenie ewidencji faktur, faktur korygujących, duplikatów faktur;
  • Miesięczne raportowanie;
  • Analiza i rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania:

  • Wyższe ekonomiczne lub licencjat (preferowany kierunek finanse lub rachunkowość);
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych (podatek VAT, podatek dochodowy od osób prawnych, ustawy o rachunkowości);
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w działach księgowości;
  • Znajomość SAP;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Skrupulatność;
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Ogłoszenie archiwalne