Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń z NFZ

MEDICAL PARTNERS POLAND sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie usług medycznych z NFZ dla placówek medycznych

  • Bieżąca analiza i weryfikacja aktów prawnych

  • Obsługa systemów informatycznych NFZ (SZOI, NFZ-KO...)

  • Przygotowywanie ofert i kontraktowanie do NFZ

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Nadzór i rozliczenia kontraktów B2B

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy rozliczaniu świadczeń z NFZ (min. 3 lata)

  • Praktyczna znajomość systemów informatycznych NFZ (SZOI, AP-Kolce, NFZ-KO...)

  • Znajomość aspektów prawnych związanych z branżą medyczną

  • Zdolności analityczne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Umowę o Pracę lub inną w zależności od preferencji

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Narzędzia pracy (laptop, nowoczesne aplikacje)

  • Kompleksowy program rozwoju pracowników (szkolenia, studia)

  • Karty Multisport, spotkania integracyjne, wyjazdy

  • Komfortowe biuro - dobrze wyposażone

  • Pracę w zgranym, ambitnym zespole

O nas

Medical Partners Polska świadczy kompleksowe usługi biznesowe dla Podmiotów Leczniczych. Pracując z nami w zespole, będziesz miał okazję poznać sektor medyczny od strony lekarzy i kadry zarządzającej największych placówek medycznych w kraju. Realizujemy przełomowe, innowacyjne projekty i zmieniamy oblicze służby zdrowia w Polsce.

Wiemy, że sukces w naszej branży oparty jest na ludziach - zarówno ich kompetencjach jak i osobowości. Właśnie dlatego inwestujemy w każdego członka zespołu, aby mógł się rozwijać i przyczyniać do sukcesu naszych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej!