Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń z NFZ

Centrum Medyczne Damiana Holding sp. z o. o.

  • Wałbrzyska 46, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wałbrzyska 46

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i weryfikowanie wymagań i regulacji prawnych dotyczących realizacji umów z NFZ.

  • prowadzenie Portalu Świadczeniodawcy/SZOI w zakresie umów na realizację świadczeń,

  • kontrola prawidłowości rozliczania świadczeń medycznych,

  • monitorowanie realizacji umów w tym bieżąca analiza wykonania kontraktu z NFZ,

  • monitorowanie wymogów i postępowań konkursowych ogłaszanych przez NFZ,

  • przygotowywanie ofert do konkursów NFZ na świadczenia medyczne,

  • sporządzanie sprawozdań rocznych i okresowych oraz zestawień statystycznych.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej,

  • bardzo dobra organizacji pracy,

  • dokładność oraz systematyczność,

  • bardzo dobra znajomości programu Excel.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym Szpitalu,,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • dużą samodzielność działania,

  • pracę w stabilnej firmie.

Centrum Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy