Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń

NDI

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych do Zamawiającego niezbędnych do przeprowadzenia procesu sprzedaży robót z zakresu realizacji projektu

  • Prowadzenie dokumentacji inwestycji w zakresie rozliczeń z Zamawiającym

  • Koordynowanie i ustalanie we współpracy z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót technicznych zakresów podlegających sprzedaży do Inwestora

  • Współpraca z Inżynierem Kontraktu, Inwestorem, Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót w zakresie sprzedaży wykonywanych robót

  • Przygotowywanie i wnioskowanie o PŚP

  • Rozliczanie podwykonawców/ wystawianie protokołów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie w realizowane projekty

  • Odpowiedzialność, dokładność oraz samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Realizacja ciekawych projektów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta multisport

NDI

Jesteśmy grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 400 osób w całej Polsce.

W skład naszej Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach:

- Budownictwo

- Nieruchomości

- Energetyka/Gazownictwo

- Inwestycje/Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Przewiń do profilu firmy