Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozliczenia Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Specjalista ds. Rozliczenia Sprzedaży (RS)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Miejsce pracyWarszawa
    Rodzaj umowy: Umowa na czas określony  wymiarze 100% etatu
    Harmonogram pracy: od wtorku do soboty

    OPIS STANOWISKA

    Osoba na stanowisku  Specjalisty ds. Rozliczenia Sprzedaży (RS) będzie odpowiedzialna za:

    • Weryfikację dokumentów związanych ze sprzedażą produktów  ich rejestrację lub kontrolę w systemie SAP
    • Przekazanie przełożonemu dokumentów z błędami systemowymi uniemożliwiającymi prawidłowe księgowanie
    • Tworzenie i obsługę  wniosków reklamacyjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją postępowania
    • Kontrolę rozbieżności towarowo-gotówkowych wynikających z rozliczanych dokumentów
    • Bieżącą komunikacja z działami sprzedaży, dystrybucji i magazynowym w zakresie obowiązujących procedur i ich przestrzegania
    • Przekazywanie utargów do firm konwojujących
    • Archiwizację i obsługę administracyjną dokumentów
    • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego w ramach pełnionej funkcji

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Samodzielność w wykonywaniu zadań stanowiskowych
    • Znajomość MS Office
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Znajomość zagadnień w zakresie rachunkowości i podatku VAT
    • Nastawienie na rozwój kompetencji zawodowych
    • Dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

     Termin zgłoszeń upływa 22.12.2017. Zainteresowane osoby prosimy o dodanie CV i LM w części załączniki!
    bottom