Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozliczenia Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Rozliczenia Sprzedaży (RS)
Miejsce pracy: Warszawa
Miejsce pracyWarszawa
Rodzaj umowy: Umowa na czas określony  wymiarze 100% etatu
Harmonogram pracy: od wtorku do soboty

OPIS STANOWISKA

Osoba na stanowisku  Specjalisty ds. Rozliczenia Sprzedaży (RS) będzie odpowiedzialna za:

  • Weryfikację dokumentów związanych ze sprzedażą produktów  ich rejestrację lub kontrolę w systemie SAP
  • Przekazanie przełożonemu dokumentów z błędami systemowymi uniemożliwiającymi prawidłowe księgowanie
  • Tworzenie i obsługę  wniosków reklamacyjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją postępowania
  • Kontrolę rozbieżności towarowo-gotówkowych wynikających z rozliczanych dokumentów
  • Bieżącą komunikacja z działami sprzedaży, dystrybucji i magazynowym w zakresie obowiązujących procedur i ich przestrzegania
  • Przekazywanie utargów do firm konwojujących
  • Archiwizację i obsługę administracyjną dokumentów
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego w ramach pełnionej funkcji

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań stanowiskowych
  • Znajomość MS Office
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień w zakresie rachunkowości i podatku VAT
  • Nastawienie na rozwój kompetencji zawodowych
  • Dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

 Termin zgłoszeń upływa 22.12.2017. Zainteresowane osoby prosimy o dodanie CV i LM w części załączniki!
bottom