Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeniowo-księgowych

MAROL Sp. z o.o.O firmie

MAROL Sp. z o.o.

Stanisława Zwierzchowskiego 25

Poznań

Do Centrali w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • rozliczanie projektów handlowych
  • wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych
  • dbanie o prawidłowe rozliczenia z kontrahentami oraz ich ewidencja
  • bieżąca współpraca z działem księgowości i analitykami
  • wyjaśnianie nieprawidłowości w rozliczeniach z dostawcami
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność,
  • zaangażowanie i skuteczność w działaniu,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziani również studenci)
  • znajomość programów księgowych firmy Comarch będzie dodatkowym atutem.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ambitne, samodzielne zadania,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego oraz medycznych.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Marol Sp. z o.o. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm. ).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy