Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeniowych

TARGET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu finansowego w codziennej pracy, weryfikacja faktur zakupowych oraz wystawianie faktur sprzedażowych

  • Deklaracje VAT zagraniczne – przygotowanie, kontrola, ewidencja

  • Wsparcie handlu w zakresie kontroli transakcji (VAT UE)

  • Wsparcie w kontroli należności, zobowiązań i rozliczeń z kontrahentami

  • Ewidencja kompensat i płatności

  • Kontakt z kontrahentami w kraju i za granicą w tym windykacja

  • Współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie

  • Udział w przygotowaniu dokumentacji i rozwoju optymalizacji procesów w firmie

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i logicznego myślenia

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Wykształcenie kierunkowe ekonomia / finanse lub doświadczenie w tym zakresie

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Rzetelność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, terminowość

  • Gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie z innymi systemami IT FIN

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z solidną pozycją na rynku

  • Możliwość ciągłego doskonalenia języków obcych poprzez codzienny kontakt z klientem na terenie całej Unii Europejskiej

  • Pracę w profesjonalnym zespole bez sztywnej struktury korporacyjnej w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość pracy zdalnej

TARGET Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna – jesteśmy liderem w międzynarodowym handlu B2B najwyższej jakości surowcami pochodzenia mlecznego dla potrzeb przemysłu spożywczego.

Przewiń do profilu firmy