Oferta pracy

Specjalista ds. rozrachunków

Cersanit S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Wystawianie faktur sprzedaży;, rozliczanie kompensat oraz potwierdzanie sald należności

  • Rejestr sprzedaży VAT w powierzonym zakresie

  • Zarządzanie powierzoną dokumentacją zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Sporządzanie raportów w powierzonym zakresie

  • Aktywny udział w pozostałych pracach zespołu

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w księgowości

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego, mile widziane kierunki finansowe, ekonomiczne itp.

  • Wiedzy z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego, oraz zainteresowania tym obszarem

  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel

  • Dobrej organizacji pracy

  • Odpowiedzialności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość pełnej księgowości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie u lidera w produkcji płytek i ceramiki łazienkowej na rynku międzynarodowym

  • Wsparcie zespołu przez cały okres zatrudnienia

  • Praca w miłym i zgranym zespole oraz przestrzeń na samodzielność w działaniu

  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy

  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów

  • Kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie do wypoczynku

  • Krótsze piątki - dłuższe weekendy, elastyczne godziny pracy

  • Posiłki na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przewiń do profilu firmy