Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozwoju Aplikacji

ROHLIG SUUS Logistics S.A.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji w technologii Low-Code
  • Tworzenie rozwiązań w oparciu o język T-SQL
  • Udział w interesujących projektach rozwojowych
  • Analiza oraz rozwiązywanie błędów występujących w aplikacji
  • Współpraca/wsparcie klienta wewnętrznego
  • Współpraca z zespołem PMO
  • Współpraca z dostawcą aplikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administracji i rozwoju aplikacji opartych o technologię Low-Code
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • Znajomość baz danych
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość platformy WebCon BPS
  • Znajomość T-SQL

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • narzędzia pracy
  • karta Multisport oraz Medicover Sport

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.