Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Aplikacji WMS

GRUPA KAN

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • administracja środowiskiem WMS, ERP

  • dostosowywanie funkcjonalności systemu spełniając wymagania biznesowe organizacji

  • ciągła kontrola procesów logistycznych

  • proponowanie, opiniowanie i wdrażanie zmian w konfiguracji systemu informatycznego oraz utrzymanie ciągłości funkcjonowania systemu

  • tworzenie narzędzi do raportów i analiz biznesowych (wyciąganie danych dla operacji za pomocą SQL)

  • wspomaganie pracowników w zakresie podwyższania ich wiedzy na temat działania systemu magazynowego

  • wspieranie pracy związanej z optymalizacją funkcjonowania magazynu i procesów

  • uczestniczenie w projektach dotyczących rozwoju innych, kluczowych systemów informatycznych w organizacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z systemami WMS

  • rozumienie procesów biznesowych (przede wszystkim procesy logistyczne)

  • dobra organizacja pracy własnej

  • orientacja w zagadnieniach informatyki

  • znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel)

  • inicjatywa i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Przewiń do profilu firmy