Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Biznesowego Systemów Ryzyka

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Pilotów 2

Prądnik Czerwony

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • T-SQL

  • C#

  • JavaScript

  • PowerShell

Twój zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

• Ścisłej współpracy z developerami i testerami

• Udziale w projektowaniu rozwiązań dla wewnętrznych klientów

• Wsparciu rozwoju i obsługi narzędzi wspierających wewnętrzne jednostki

• Współpracy z klientem wewnętrznym nad budowaniem nowych rozwiązań (tworzenie, konsultacja, uzgadnianie procesów)

• Analizie systemowej zmian zgłaszanych do systemów wewnętrznych ryzyka, m.in. w obszarze monitoringu oraz windykacji

• Proaktywnym poszukiwaniu rozwiązań dla pojawiających się problemów

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

• Interesuje się automatyzacją procesów i chce wykorzystać to w praktyce

• Jest skrupulatna i dociekliwa w poszukiwaniu rozwiązań

• Charakteryzuje się samodzielnością oraz dokładnością w wykonywaniu powierzonych zadań

• Bardzo dobrze organizuje pracę własną

• Dobrze się komunikuje i odnajduje się w pracach zespołowych

• Współpracuje z nastawieniem na rozwiązania i realizację celu

• Chce w praktyce rozwijać swoje umiejętności budowania narzędzi i rozwoju systemów informatycznych

• Posiada umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, wyszukiwania niezbędnych informacji oraz ich analizy i syntezy w celu rozwiązania problemu

• Wychodzi z inicjatywą, jest nastawiona na cel i poszukiwanie rozwiązań – nie ma dla Ciebie niemożliwego

• Umie posługiwać się pakietem MS Office (np. formuły i makra Excel, formatowanie MS Word)

• Umie posługiwać się MS SQL, T-SQL zna podstawy JavaScript, C#, PowerShell

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • Pracę w metodykach zwinnych - Scrum

  • pracę z zaawansowanymi technologiami i z wieloma projektami, często bardzo skomplikowanymi

  • program szkoleń oraz otwartość na ciągłą wymianę wiedzy pomiędzy pracownikami

  • wewnętrzny program polecania pracowników z atrakcyjnymi nagrodami

  • bogaty pakiet benefitów do wybory (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna w PZU, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop