Oferta pracy
ZPT-3159

Specjalista ds. Rozwoju Biznesowego Systemów Ryzyka

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie rozwoju i obsługi narzędzi wspierających wewnętrzne jednostki,

  • współpraca z klientem wewnętrznym nad budowaniem nowych rozwiązań (tworzenie, konsultacja, uzgadnianie procesów),

  • analiza biznesowa zmian zgłaszanych do systemów wewnętrznych ryzyka, m.in.w obszarze monitoringu oraz windykacji,

  • proaktywne poszukiwanie rozwiązań dla napotykanych problemów.

Nasze wymagania

  • interesujesz się analizą biznesową procesów i chcesz przekuć to na praktykę,

  • jesteś skrupulatna/y i dociekliwa/y w poszukiwaniu rozwiązań,

  • charakteryzujesz się samodzielnością oraz dokładnością w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • bardzo dobrze organizujesz pracę własną,

  • posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobrze się komunikujesz i odnajdujesz w przedsięwzięciach zespołowych,

  • współpracujesz z nastawieniem na rozwiązania i realizację celu,

  • chcesz w praktyce rozwijać swoje umiejętności budowania narzędzi,

  • posiadasz umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, wyszukiwania niezbędnych informacji, ich analizy i syntezy w celu rozwiązania zadanego problemu,

  • wychodzisz z inicjatywą, jesteś nastawiona/y na cel i poszukiwanie rozwiązań – nie ma dla Ciebie niemożliwego,

  • umiesz posługiwać się pakietem MS Office (np.formuły i makra Excel, formatowanie MS Word),

  • umiesz posługiwać się MS SQL,

  • posiadasz znajomość MS Access.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • dofinansowanie do benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna) oraz możliwość udziału w konkursach wewnętrznych i licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje