Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju biznesu

FPLO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ZAPRASZAMY CIĘ DO PRACY Z ZESPOŁEM FPL NA STANOWISKU:

Rozbudowujemy nasz Zespół Sprzedaży. Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z największymi firmami w Polsce, by ostatecznie zamienić ich w naszych partnerów.

TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY JEŚLI:

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w pracy w call center, zdalnej sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Chcesz wzmacniać wizerunek firmy działającej od 25 lat z pasją i tradycjami w branży doradczo- szkoleniowej
  • Chcesz oferować największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom wysokiej jakości, innowacyjne, unikalne i sprawdzone produkty
  • Twoim żywiołem jest nawiązywanie pierwszych kontaktów, cechuje Cię łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
  • Poruszasz się z łatwością w zdalnych kanałach komunikacji z Klientem i w mediach społecznościowych
  • Jesteś dumny ze swoich osiągnięć biznesowych i możesz je potwierdzić
  • Cechuje Cię determinacja, wytrwałość w działaniu , pragmatyzm i skuteczność

TWOJE ZADANIA BĘDĘ POLEGAŁY NA:

  • Nawiązywaniu kontaktu z firmami w relacji B2B
  • Budowaniu, utrzymywaniu i rozwijaniu relacji z klientami z sektora B2B
  • Aktywnym promowaniu programów rozwojowych marki premium i usług doradczych oraz narzędzi HR znajdujących się w ofercie firmy
  • Utrzymaniu permanentnego kontaktu z decydentami w największych firmach w kraju
  • Wzmacnianiu pozytywnego wizerunku FPL

OFERUJEMY CI:

  • Rozwój zawodowy w obszarze szkoleń, HR oparty o nasze autorskie metody i narzędzia
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 25- letnim doświadczeniem w branży
  • Pracę z najlepszym produktem premium na rynku
  • Rozwój osobisty, min. możliwość udziału w wielu szkoleniach FPL rozwijających kompetencje miękkie
  • Przyjazną atmosferę i pracę w niekorporacyjnym środowisku
  • Współpracę z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami
  • Pracę zdalną na czas pandemii lub pracę w biurze w centrum Łodzi

Pisemne oferty zawierające CV oraz deklarację:
„Wyrażam zgodę, aby moje dane personalne były przechowywane przez
FPL Sp. z o.o. sp.k. i przetwarzane w związku z prowadzonymi rekrutacjami” prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować
tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne