Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju biznesu i szkoleń

WSZECHNICA EDUKACYJNA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Specjalista ds. rozwoju biznesu i sprzedaży szkoleń

Miejsce pracy: Warszawa

Opis

Center of Excellence jako jeden z centrów kompetencyjnych obszar biznesowy Wszechnicy Edukacyjnej specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług szkoleniowych, wdrożeniowych, doradztwa oraz audytu organizacyjnego.

Do naszego biura znajdującego się w Warszawie, blisko stacji metra Pole Mokotowskie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju biznesu i sprzedaży szkoleń.

Jakie zadania czekają na Ciebie w naszej Firmie?

·Sprzedaż szkoleń poprzez pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi – kontakt telefoniczny i mailowy.

·Realizacja planów sprzedażowych.

·Udział w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje).

·Prowadzenie bieżącej analizy rynku oraz trendów produktowych.

·Praca z dokumentacją w projektach dofinansowanych ze środków publicznych.

Jeśli jesteś gotowy do wyzwań, będziemy potrzebowali od Ciebie jeszcze:

·Doświadczenia w sprzedaży.

·Umiejętności prowadzenia rozmowy sprzedażowej przez telefon.

·Silnej motywacji do osiągania założonych celów oraz samodzielności w działaniach.

·Skuteczności negocjacyjnej i obsługi klienta.

·Umiejętności zarządzania czasem pracy.

·Pozytywnego nastawienia do współpracowników i klientów.

·Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

·Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera: pakietu MS Office, Google Sheets oraz wyszukiwania informacji w internecie.

Czym wyróżnisz się dodatkowo na tle innych kandydatów i kandydatek?

·Znajomością branży szkoleniowej i prowadzenia projektów dofinansowanych ze środków publicznych.

·Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 wg CEFR (Certyfikat LanguageCert LTE będzie mile widziany)

Oferujemy:

·Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B.

·Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od wyników sprzedaży

·Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

·Wszelkie niezbędna narzędzia do pracy w tym laptop i telefon komórkowy

·Wsparcie zespołu przy realizacji zadań.

·Możliwość udziału w szkoleniach.

·Pracę w przyjaznym i motywującym zespole.

·Pyszną i aromatyczną kawę :)

Ogłoszenie archiwalne