Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju biznesu oraz eksportu

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 30.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną,
    producentem leków, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków.
    Stawiając na nowoczesność i bezpieczeństwo, tworzymy i dostarczamy pacjentom,
    farmaceutom oraz lekarzom produkty najwyższej jakości.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
    województwo małopolskie

    Zadania:

    • Koordynacja prac związanych z profesjonalną obsługą klientów, w tym prowadzenie korespondencji i rozmów z klientami krajowymi i zagranicznymi z branży farmaceutycznej i biotechnologicznej,
    • Koordynowanie pracy w obszarze Licensing in, Licensing out,
    • Przygotowanie ofert cenowych,
    • Pozyskiwanie i realizacja zamówień od partnerów handlowych,
    • Pozyskiwanie nowych klientów,
    • Uczestniczenie w szkoleniach oraz targach,
    • Praca przy kreowaniu materiałów informacyjno-marketingowych związanych z produktami.

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branżach: farmaceutyczna/kosmetyczna/spożywcza lub pokrewne,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne,
    • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa w kontaktach z klientami,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
    • Ambicja, pracowitość i orientacja na rozwiązywanie zadań.

    Zapewniamy:

    • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie, (Firma z rankingu TOP 50 wśród firm OTC w Polsce),
    • Stały rozwój zawodowy, możliwość awansu na stanowisko kierownicze,
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych,
    • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi profesjonalnych szkoleń,
    • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole bez korporacyjnego zadęcia,
    • Benefity.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Jednocześnie TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
    Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.  procesów rekrutacyjnych.
    top