Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju biznesu (sprzedaży)

RESOLUTIO sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rakowiecka 41/28

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i pielęgnowanie doskonałych relacji partnerskich z obecnymi klientami

  • Udział w kształtowaniu i wdrażaniu rozwiązań dotyczących pozyskiwania nowych klientów

  • Rozwój i utrzymanie aktywnej listy potencjalnych klientów

  • Prowadzenie procesu sprzedaży poprzez:

  • - realizację spotkań handlowych i prezentowanie oferty firmy

  • - sprawdzanie potrzeb klientów

  • - doradztwo w zakresie adekwatnych rozwiązań

  • - przygotowywanie ofert

  • - negocjacje warunków współpracy z klientami

  • - domykanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży usług (B2B)

  • Potwierdzone sukcesy sprzedażowe i zbudowane długofalowe relacje

  • Praktyczna znajomość branży HR

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych i prowadzenia rozmów z klientem korporacyjnym, czasem także w języku angielskim

  • Nastawienie na wyniki, inicjatywa oraz zaangażowanie w podjęte działania

  • Motywacja i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Samodzielność działania, przedsiębiorczość i systematyczność

  • Wysokie standardy pracy, pozytywna energia, kultura osobista

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoki poziom znajomości programów MS Office (zwłaszcza Word,

  • PowerPoint)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, społeczne)

  • Jeśli dodatkowo masz poczucie humoru, lubisz ludzi, pracę w zespole, a niesienie pomocy innym jest Ci bliskie - to właśnie na Ciebie czekamy!

To oferujemy

  • Pracę w firmie doradczej w obszarze HR, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Intensywne wdrożenie w realizację zadań, know-how, wartości i standardy pracy RESOLUTIO

  • Niekorporacyjne relacje i możliwość kreowania własnego stanowiska pracy

  • Atmosferę wsparcia, szacunku i otwartej komunikacji

  • Realizację ciekawych zadań w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Transparentne warunki finansowe, premie sprzedażowe (brak górnego

  • pułapu prowizji)

  • Możliwość korzystania z pracy zdalnej

  • Niezbędne narzędzia służbowe (laptop, telefon)

  • Dogodną komunikacyjnie lokalizację (stacja Metro Pole Mokotowskie)

O nas

Będąc częścią Grupy Pracuj, od 17 lat działamy na rynku usług HR. Specjalizujemy się w diagnozie kompetencji i planowaniu ich rozwoju.

Tworzenie i wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań i narzędzi jest naszą pasją.

Dostarczamy Klientom zwinne i skuteczne rozwiązania, często przekraczając ich oczekiwania.

Więcej o nas dowiesz się na www.resolutio.pl

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikowania :)