Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu - umowa na zastępstwo

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Elbląg
    87/2018
    Główne zadania:
    • weryfikacja potrzeb Klientów Biznesowych i wydawanie rekomendacji w zakresie cross sellingu,
    • przygotowanie ofert produktowych dla klientów w uzgodnieniu z Doradcą Biznesowym,
    • sporządzanie umów, aneksów prawnych form zabezpieczeń, weryfikacja spełnienia warunków uruchomień kredytów/transz,
    • obsługa systemów wykorzystywanych do obsługi procesu kredytowego.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe),
    • doświadczenie na stanowisku związanym z analizą zdolności kredytowej i oceną ryzyka,
    • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,
    • znajomość oceny projektów inwestycyjnych,
    • bardzo dobra znajomość MS Excel.
    Oferujemy:
    • prywatną opiekę medyczną,
    • Pracowniczy Program Emerytalny,
    • pracę w Banku z polskim kapitałem,
    • ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
    • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”.