Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu w obszarze Scientific Instrumentation

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.O firmie

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Głównym obszarem działalności Creotech Instruments S.A jest sektor kosmiczny, a oprócz tego produkujemy m.in. podzespoły do komputerów kwantowych, aparaturę naukową do laboratoriów, sprzedajemy dane satelitarne oraz systemy do zarządzania flotą dronów.
Firma istnieje od ponad 12 lat, obecnie zatrudnia ponad 80 pracowników , z czego większość to inżynierowie i naukowcy.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Przykładowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • budowa i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami, przygotowywanie i prezentacja ofert dla klientów;
  • identyfikowanie i przewidywanie potrzeb rynku - analiza rynku, działań konkurencji oraz trendów;
  • udział w tworzeniu koncepcji nowych projektów badawczo-rozwojowych oraz w pozyskiwaniu źródeł finansowania;
  • reprezentowanie firmy podczas konferencji i targów branżowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (licencjat lub wyżej) w dziedzinie fizyki lub nauk pokrewnych;
  • doświadczenie w pracy w laboratorium fizyki kwantowej/optyki/fotoniki oraz doświadczenie w budowie układów eksperymentalnych;
  • umiejętność szacowania kosztów realizacji projektów;
  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum C1);
  • zainteresowania związane z rozwojem i marketingiem innowacyjnych produktów;
  • podstawowe rozeznanie w nowoczesnych technologiach;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji;
  • pracowitość; nastawienie na cel;
  • wysoka kultura biznesowa i osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu, łączenia pracy ze studiami;
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego poprzez współudział w projektach w dziedzinie nowoczesnych technologii;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • pakiet benefitów pracowniczych;
  • inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje).

Więcej informacji o Creotech Instrument S.A. można znaleźć na:

www.creotech.pl

Ogłoszenie archiwalne