Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju biznesu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    House of Skills to wiodąca marka na polskim rynku usług doradczo-szkoleniowych. Specjalizujemy się w rozwoju menedżerów i organizacji. Działamy tak, aby inwestycje w rozwój ludzi i systemów zarządzania nimi przynosiły realny zwrot. Jesteśmy zespołem profesjonalistów tworzących unikalną kulturę organizacyjną, opartą o nasze wartości: dbałość, bliskość, radość. Więcej o nas na www.houseofskills.pl

    W związku z prowadzonymi projektami, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    (Business Development Specialist)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania na tym stanowisku:

    • prospekting - podejmowanie działań nakierowanych na dotarcie i pozyskanie nowych klientów,
    • rozwój relacji biznesowych z potencjalnymi nowymi klientami firmy (zapytania przychodzące),
    • analiza rynku, monitoring prasy, śledzenie wydarzeń branżowych w celu poszukiwania nowych szans biznesowych i opracowania pomysłu na zainicjowanie kontaktu z potencjalnymi klientami,
    • porządkowanie informacji i zarządzanie wiedzą o klientach w wewnętrznym systemie firmy,
    • bliska współpraca z ekspertami wewnętrznymi (trenerami/konsultantami) w zakresie docierania do nowych klientów,
    • wspieranie pracowników merytorycznych w pracach nad rozwojem relacji z klientami oraz w zakresie poszukiwania informacji.

    Do realizacji zadań w tej roli wymagane są:

    • minimum trzy lata doświadczenia biznesowego (preferowane w branży profesjonalnych usług dla biznesu),
    • wyższe wykształcenie (mile widziane: ekonomiczne/biznesowe),
    • udokumentowane sukcesy w nawiązywaniu relacji z klientami biznesowymi,
    • pasja i zainteresowania w obszarze sprzedaży doradczej (nie akwizycyjnej) B2B,
    • rozumienie procesu i ról zakupowych, struktur i zależności wewnątrzorganizacyjnych oraz wyzwań biznesowych klientów,
    • umiejętność analizy i wyszukiwania informacji,
    • doskonałe umiejętności interpersonalne, także w komunikacji telefonicznej i elektronicznej,
    • sprawne posługiwanie się pisanym językiem polskim – umiejętności tworzenia i redagowania tekstów w poprawnej, pięknej polszczyźnie,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania priorytetami.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki pracy w firmie, w której ludzie są największą wartością,
    • klimat współpracy i otwartości, zgodny z naszymi wartościami,
    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • rozwój merytoryczny i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych,
    • realny wpływ na rozwój i funkcjonowanie firmy,
    • udział w szkoleniach otwartych House of Skills i wielu innych inicjatywach rozwojowych.

    Tak o tej roli mówi dyrektor ds. sprzedaży Joanna Smólska –

    „Podstawowym zadaniem Specjalisty ds. rozwoju biznesu jest zdobywanie nowych kontaktów biznesowych dla firmy, dlatego do tej roli poszukujemy osoby, która ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów, jest skrupulatna i systematyczna, potrafi w sposób profesjonalny przeprowadzić proces sprzedaży prowadzący do pozyskania nowego klienta.”

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy oraz spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj,

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.”

    W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.”

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. z siedzibą spółki w Warszawie przy ul. Równoległej 4A, 02-235 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) lub jest dobrowolne w przypadku woli nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania) a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: [email protected]