Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju biznesu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Kartę
    sportową
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny
    czas pracy

    Prywatną opiekę medyczną Dostęp
    do kursów
    LinkedIn Learning
     Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/034/0319

    Zadania:

    • Prowadzenie analiz biznesowych dotyczących sprzedaży produktów rynków finansowych i prezentacja ich wyników
    • Administrowanie oraz rozwijanie systemu analityczno-raportowego
    • Prowadzenie i koordynacja projektów mających wpływ na wzrost efektywności sprzedaży produktów rynków finansowych
    • Usprawnianie procesów biznesowych związanych z oferowaniem, obsługą i utrzymaniem produktów
    • Rozwój narzędzi wspierających sprzedaż
    • Rozwój oferty produktowej w rynkach finansowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe z obszaru: finansów, metod ilościowych lub nauk ścisłych
    • Dobra znajomość pakietu Excel
    • Umiejętność pisania zapytań w języku SQL
    • Podstawowa umiejętność pracy w środowisku SAS
    • Wiedza z zakresu rynków finansowych oraz produktów rynków finansowych
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy i nastawienie na zdobycie unikalnego doświadczenia
    • Mile widziana umiejętność programowania w VBA, Python

    Otwarta postawa do podjęcia współpracy w ramach umowy na zastępstwo.

    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!