Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu z językiem niemieckim

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż komponentów do instalacji fotowoltaicznych, głównie poprzez kontakt zdalny do instalatorów fotowoltaiki/ firm instalacyjnych (b2b, sprzedaż hurtowa)

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami handlowymi

  • Prezentacja i promocja firmy na rynku niemieckim

  • Monitorowanie oraz analiza rynku niemieckiego

  • Obsługa pozyskanych zamówień (wystawianie faktur, kontrola spływu należności, logistyka)

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (minimum poziom C1)

  • Komunikatywność i zdolność łatwego nawiązywania relacji

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, duża motywacja, postawa „da się”

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej

  • Doświadczenie w pracy z klientem niemieckojęzycznym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe oraz bardzo atrakcyjny, agresywny system prowizyjny (bez górnego limitu, udział w zyskach)

  • Umowa o pracę

  • Najlepszy produkt - dostęp do najnowszych, najbardziej pożądanych na rynku komponentów od renomowanych producentów w najlepszych, bezkonkurencyjnych cenach

  • Pełne wsparcie merytoryczne i techniczne

  • Najlepsza obsługa klienta na rynku – szybkość i niezawodność dostaw

  • Stabilne zatrudnienie w największej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Udział w budowie nowego obszaru w firmie

  • Udział w ekspansji spółki na rynek zagraniczny

  • Profesjonalny, energiczny zespół

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

Nomad Electric należy do Grupy R. Power z portfelem inwestycji ponad 350 MW i jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Szukamy osoby, która pomoże nam rozpocząć budowanie biznesu w Niemczech. Rola wymaga dużej proaktywności, niezależności w realizacji powierzonych zadań i szybkiego uczenia się. Projekt jest bardzo ciekawy – Niemcy będą dla Nomad Electric pierwszym rynkiem zagranicznym, na którym będziemy rozwijać sprzedaż hurtową.