Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju

Veolia Południe

  • Chrzanów

    Chrzanów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie podłączenia do sieci ciepłowniczej oraz produktów około energetycznych, białych certyfikatów, usług serwisowych, dzierżawy źródeł ciepła, systemów ciepłowniczych oraz udział w procesie podpisania umowy (ofertowanie, przygotowanie BP, przygotowanie umowy);

  • Sporządzanie raportów, sprawozdań, analiz, prezentacji, biznes planów dla przełożonego i zarządu;

  • Analiza rynku ciepłowniczego;

  • Utrzymywanie relacji i koordynacja współpracy z Klientami min. ze Spółkami Ciepłowniczymi, Zarządcami Nieruchomości, Wspólnotami Mieszkaniowymi, Spółdzielniami Mieszkaniowymi, Instytucjami Publicznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy współtworzeniu projektów handlowych; doświadczenie sprzedażowe;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z Klientami;

  • Silna orientacja na realizację celów;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi i środowiska Google;

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność, inicjatywa i autonomia w realizacji powierzonych zadań; dynamika w działaniu;

  • Podstawowa Znajomość Ustaw: Zamówienia Publiczne, Gospodarka Nieruchomościami, Partnerstwo Prywatno - Publiczne, Prawo Energetyczne;

  • Doświadczenie i znajomość zagadnień finansowych i budowanie biznesplanów będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie i znajomość w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem;

  • Oczekujemy osób prezentujących postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujących działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie. Jeśli kandydat spełni oczekiwania, ma zagwarantowane zatrudnienie na lata.

  • Dobre warunki pracy.

  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport i inne.

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy - Dzień Veolii 14 sierpnia

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań.

  • Możliwość nagrody finansowej za polecenie do pracy w Veolii (Program Poleceń Pracowniczych).

  • Korzystny zakup akcji Veolii w ramach akcjonariatu pracowniczego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny

  • akcjonariat pracowniczy