Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Dystrybucji Gazów Technicznych

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja sprzedaży w Sieci Dystrybucji Gazów Technicznych,

  • Penetracja rynku o wysokim potencjale przemysłowym w celu rozwoju sieci dystrybucji,

  • Wyszukiwanie potencjalnych nowych punktów dystrybucji zgodnie z polityką firmy,

  • Nawiązywanie relacji biznesowych oraz ich utrzymywanie,

  • Otwieranie nowych punktów agencyjnych oraz aktywny udział w rozwoju ich sprzedaży,

  • Szkolenia i coaching sprzedażowy nowych oraz istniejących Agentów,

  • Śledzenie trendów rynkowych i działań konkurencji,

  • Proaktywne wyszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży,

  • Realizacja założonych celów sprzedaży,

  • Analiza biznesowa, raportowanie wskaźników związanych z działalnością podległych Agentów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie sprzedażowe na stanowisku handlowca B2B w branży technicznej, mile widziane doświadczenie sprzedażowe w szczególności związane z rozwojem sieci dystrybucji produktów technicznych lub na stanowisku opiekuna kluczowych klientów,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do pracy w podległym terenie północno-wschodniej Polski,

  • Umiejętność oceny potencjału rynku i wyszukiwania nowych możliwości rozwoju sprzedaży gazów technicznych,

  • Wysokie kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne pozwalające na szkolenie i coaching innych,

  • Proaktywna postawa w podejściu do wykonywanych obowiązków,

  • Wysokie umiejętności nawiązywania współpracy i tworzenia efektywnych relacji biznesowych,

  • Wysokie standardy związane z Bezpieczeństwem Pracy,

  • Umiejętności analityczne, kreatywność i komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,

  • Atrakcyjną premię roczną,

  • Pakiet socjalny (dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku, opieka medyczna dla całej rodziny,

  • ubezpieczenie oraz ubezpieczenie podróży zagranicznych, dofinansowanie kursu językowego,

  • wakacji pracownika oraz kolonii dzieci, karta multisport, prywatny fundusz emerytalny z

  • dofinansowaniem ze strony firmy, bonus świąteczny etc.),

  • Codzienne wyzwania w największej na świecie firmie produkującej Gazy Techniczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy

Obszar działania: północno-wschodnia Polska.

Preferowana lokalizacja kandydata: województwo mazowieckie.