Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju e-biznesu

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

3 5008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV

Powstańców Śląskich 5

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z przyszłymi Klientami! Spokojnie, pomożemy zbudować Ci jedną z najważniejszych kompetencji zawodowych, jaką jest tworzenie bazy Klientów, więc na starcie nie musisz obawiać się, że zostaniesz zostawiony sam/sama z tym zadaniem.

  • Aktywna sprzedaż usług digital marketingu. Masz w ręku konkretną ofertę, popartą wieloma testami i w bardzo konkurencyjnej na rynku cenie.

  • Ocena potrzeb Klienta. Właśnie dlatego stawiamy na cold calling, który w odróżnieniu od klasycznego telemarketingu, pozwala na przeprowadzenie niejednej rzetelnej rozmowy – dzięki nim łatwiej nawiązać więź, poznać oczekiwania i wyczuć potrzeby Klienta, a przez to lepiej dobrać usługę i dopasować ofertę.

  • Dobicie targu! Pod Twoją opieką będzie przygotowanie umowy oraz innych dokumentów, potrzebnych przy współpracy z Klientem.

Nasze wymagania

  • potrafisz rozwiązywać problemy

  • lubisz kontakt z ludźmi a rozmowa jest dla Ciebie tak naturalna jak oddychanie

  • bez paniki odbierasz telefon od każdego Klienta i jeszcze utniesz z nim pogawędkę

  • chętnie zagadujesz innych, ale bez nawijania makaronu na uszy 😉

Mile widziane

  • rozeznanie w obszarze digital marketingu

  • doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe bardzo konkretną prowizję za realizację (REALNYCH) celów. Chcemy, aby prowizja była większą częścią Twojej wypłaty, bo u nas nie ma górnego limitu wynagrodzenia.

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji finansowej. Już od 18 lat zamykamy rok z przychodami, które reinwestujemy w rozwój biznesu. Nasze wyniki możesz sprawdzić m.in. w Rankingu marketingowych agencji interaktywnych w 2022 roku wydanym przez Interaktywnie.com (we wszystkich kategoriach mamy 1 miejsce)

  • miejsce w świetnym zespole, gdzie wszyscy sobie pomagają i każdy może liczyć na uwagę oraz wsparcie swoich przełożonych.

  • realne możliwości rozwoju przy wsparciu szkoleń i mentoringu z zespołem wewnętrznych coachów, między innymi to przyczyniło się do przyznania nam tytułu Dobrego Pracodawcy 2022.

  • pracę w strukturach międzynarodowych, dzięki czemu możesz awansować w ramach Bauer Media Group,

  • kilkumiesięczny okres wdrożenia, bo zależy nam na poczuciu komfortu osób, które dołączają do naszego zespołu. Chcemy, żeby czuły się naprawdę dobrze przygotowane i pewne, gdy wypłyną na głęboką wodą.

  • 8-godzinny dzień pracy, od poniedziałku do piątku i bez przesiadywania po godzinach (chyba, że akurat szykuje się firmowa impreza) – serio traktujemy ideę work&life balance.

  • elastyczny czas pracy, więc jeśli zaśpisz na 9 albo pies wyciągnie Cię na zbyt długi spacer, to spokojnie zdążysz na 10, a jeżeli z Ciebie ranny ptaszek startuj od 8.

  • przyjazne warunki do pracy, dzięki komfortowo wyposażonym biurom w dogodnej lokalizacji – w samym sercu Bydgoszczy, na Starym Rynku! Możesz też zadomowić się w oddziale w Toruniu lub Wrocławiu, jeśli będzie Ci wygodniej.

  • system zróżnicowanych benefitów, który pozwoli Ci spełniać zachcianki – smaczna kolacja, wypad na weekend, kurs online? Żaden problem! Zbierasz punkty i decydujesz na co je przeznaczysz.

  • pakiet medyczny LuxMed (z opcją stomatologii) i możliwość ubezpieczenia grupowego, jakby np. mama lub deweloper pytali, czy masz.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem - ok. 30min

2

Spotkanie w biurze, rozmowa z Managerem - ok. 2h

3

Feedback - ew. omówienie warunków zatrudnienia

SUNRISE SYSTEM W LICZBACH

  • Numer 1 na rynku SEO w Polsce

  • Ponad 18 lat doświadczenia w branży SEO

  • 9000 obsługiwanych klientów

  • Lokalizacje w 5 miastach w Polsce

  • 5 spółek Grupy Kapitałowej

Kogo dokładnie szukamy?

Szukamy osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową w obszarze sprzedaży i obsługi klienta do klienta biznesowego (B2B). Bardziej od formalnego doświadczenia cenimy postawę w której kandydat chce się rozwijać, jest otwarty na nawiązywanie relacji z innymi osobami, identyfikuje potrzeby Klienta, potrafi się profesjonalnie zaprezentować oraz jest dyspozycyjny do pracy na pełen etat.

#JasnyKierunekKariery

Dlaczego u nas?

  • Oferujemy pracę dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sprzedażą i obsługą Klienta. Mamy do tego przygotowany cały system szkoleń, wsparcia, wdrożenia tak, aby każda osoba szybko zrozumiała nasz sposób pracy i rozpoczęła samodzielne działania sprzedażowe.

  • Posiadamy bardzo motywujący system wynagrodzeń.

  • Działamy w branży marketingu internetowego, która rozwija się bardzo dynamicznie. A ostatnie 2 lata to okres wzmożonych inwestycji naszych Klientów w kanały e-commerce, co przekłada się na bardzo duże zainteresowanie usługami SEO / SEM naszej firmy.

Mimo, że jesteśmy obecni na rynku już ponad 18 lat, to wciąż mamy energię start up’u za to dużo większe doświadczenie, które pomaga nam z głową rozwijać się we właściwym kierunku. Dzięki temu ciągle poszukujemy nowych talentów. Jeśli myślisz przyszłościowo o swojej karierze, to praca w agencji interaktywnej jest tym, czego szukasz! Aplikuj i dołącz do świetnej ekipy w nowoczesnej, szybko rozwijającej się branży!

Przewiń do profilu firmy