Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozwoju Exportu

EMERALD Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów z klientami z rynków UE
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • udział w spotkaniach biznesowych i targach
  • współpraca z działem projektowym
  • tworzenie zleceń wewnętrznych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętności interpersonalne
  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od osiągniętych wyników sprzedażowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • samochód służbowy oraz inne adekwatne narzędzia pracy
  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się branży
  • profesjonalne szkolenie i wsparcie w realizacji zadań
  • kartę MultiSport i spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

EMERALD Sp. z o.o.

Emerald Sp z o.o. jest producentem materiałów wspierających sprzedaż [POS] displayów i opakowań. Do naszych klientów należą korporacje i międzynarodowe sieci handlowe. Potrzeba rozwoju oraz oczekiwania naszych klientów stawiają przed nami wyzwania, które mogą spełnić najlepsi i najbardziej zaangażowani pracownicy. Dlatego jeśli nie lubisz się nudzić w pracy i chcesz się ciągle rozwijać pracując z przyjemnością i odkrywając nowe doświadczenia - dołącz do naszego zespołu na stanowisko Specjalista Rozwoju Exportu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o profilu naszej działalności to wejdź na naszą stronę internetową www.emerald.pl

Specjalista ds. Rozwoju Exportu, Gliwice