Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju floty kontraktowej

ROHLIG SUUS Logistics SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
Specjalista ds. rozwoju floty kontraktowejNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Ścisła współpraca z Menadżerem ds. rozwoju floty
  • Rozwój floty aktualnych i nowych przewoźników w ramach lokalnej oraz centralnej współpracy
  • Negocjacje warunków współpracy z przewoźnikami
  • Dobór, weryfikacja i wdrożenie przewoźników do współpracy z departamentami
  • Rozwój centralnej bazy potencjalnych dostawców usług transportowych
  • Raportowanie do Menadżera ds. rozwoju floty

Oczekiwania:

  • Znajomość rynku transportowego i doświadczenie w spedycji drogowej
  • Znajomość specyfiki  produktów całopojazdowych
  • Znajomość rynku przewoźników
  • Biegła obsługa komputera, w tym Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Proaktywność i inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze w innowacyjnej administracji
  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy