Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju i Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B.

    Więcej informacji: www.coface.pl

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa

    forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Obowiązki:

    • Projektowanie i wdrażanie programów rozwojowych zgodnie z potrzebami biznesowymi i najlepszymi praktykami na rynku
    • Prowadzenie projektów rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, udział w spotkaniach rekrutacyjnych, prowadzenie bazy kandydatów)
    • Proponowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • Organizację i prowadzenie warsztatów/ szkoleń w zakresie kompetencji miękkich
    • Prowadzenie procesu onboardingu pracowników
    • Współpracę z dostawcami zew. w zakresie realizacji procesów rozwojowych
    • Monitorowanie i raportowanie efektów działań rozwojowo-retencyjnych
    • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi HR
    • Kreowanie działań employer brandingowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku przynajmniej 2 lata
    • Wyższego wykształcenia (ZZL/Psychologia, socjologia)
    • Umiejętność prowadzenia warsztatów i szkoleń (warunek konieczny)
    • Praktyczna znajomość  technik prowadzenia rozmów rekrutacyjnych
    • Doświadczenie w opracowywaniu programów rozwojowych dla pracowników oraz budowaniu ścieżek karier
    • Znajomość narzędzi oraz metod badań kompetencji i rozwoju pracowników
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, terminowość, samodzielność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie finansowej
    • pracę w młodym, sympatycznym i ambitnym zespole
    • dogodną lokalizację, świetnie skomunikowaną z każdym punktem Warszawy i okolic (West Station przy Dworcu Zachodnim)
    • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny, karty MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe, owoce.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki z Grupy Coface w Polsce (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)