Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju i rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
    Lokalizacja: Warszawa

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (chętnie kierunek zarządzania, zzl, psychologii, socjologii)
    • Praktyczna wiedza z zakresu efektywnych procesów, metod i narzędzi rekrutacyjnych
    • Doświadczenie w obszarze oceny i rozwoju personelu (systemów oceny wyników pracy i kompetencji, AC/DC, narzędzi psychometrycznych)
    • Mile widziane uprawnienia do przeprowadzania testów zdolności i kwestionariuszy osobowości
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Inicjatywa i samodzielność w podejmowaniu działań oraz poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
    • Nastawienie na osiąganie rezultatów
    • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji
    • Umiejętności analityczne, sumienność i metodyczność

    Oferujemy:

    • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 60% naszych pracowników jest z nami powyżej 5 lat
    • Pracę w zgranym Zespole
    • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu i doskonałej lokalizacji – Gdański Business Centre
    • Szerokie możliwości rozwojowe, w tym udziału w programie talentowym
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatną opiekę medyczną)
    • Możliwość korzystania ze świadczeń dodatkowych (ubezpieczenia na życie, pakietu rekreacyjno-sportowego)
    • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu pracowniczego oraz dofinansowania pasji pracowników

    Opis stanowiska:

    • Opracowywanie oraz monitorowanie standardów rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradców klienta
    • Definiowanie grup docelowych, a także poszukiwanie i wdrażanie efektywnych metod, źródeł oraz kanałów pozyskiwania kandydatów
    • Poszukiwanie i wdrażanie sposobów wzmacniania wizerunku atrakcyjnego pracodawcy, jak np. kampanii rekrutacyjnych i wizerunkowych, komunikacji z kandydatami
    • Prowadzenie rekrutacji na wyższe stanowiska kierownicze
    • Tworzenie i wdrażanie narzędzi oceny na potrzeby rekrutacji i rozwoju, np. zadań rekrutacyjnych, ośrodków oceny i rozwoju
    • Monitorowanie rynku pracy oraz rynku usług i narzędzi w zakresie rekrutacji i rozwoju
    • Udział w projektach i procesach rozwojowych według potrzeb biznesowych Spółki oraz Grupy IPF