Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozwoju i Sprzedaży Marek Premium (k/m)

CEDC InternationalO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych u Top klientów oraz u klientów detalicznych w sieciach lokalnych,
  • Aktywne poszukiwanie odbiorców detalicznych, nowych Top klientów TT
  • Implementowanie i rozliczanie programów lojalnościowych i akcji trade marketingowych
  • Negocjowanie i nadzorowanie realizacji podpisanych kontraktów oraz umów
  • Rozwój portfolio Premium u Top klientów TT
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla Top klientów TT
  • Analiza rynku, przedstawianie trendów i propozycji działań sprzedażowych
  • Raportowanie zgodne z przyjętymi zasadami w Dziale Sprzedaży
  • Współpraca z działami B2B, PWW, Hurt w zakresie dystrybucji produktów Premium do Top klientów TT
  • Zbieranie zamówień od klientów i przekazywanie do hurtowni
  • Wprowadzanie i utrzymywanie standardów merchandisingowych
  • Informowanie o akcjach promocyjnych i nowościach CEDC
  • Egzekucja ustalonych listingów w sieciach lokalnych

Nasze wymagania

  • Posiadanie min. rocznego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w dużej organizacji FMCG
  • Energia, zapał i gotowość do umacniania pozycji naszych marek na rynku
  • Pasja rozwijaniem współpracy z klientami
  • Umiejętność negocjacji handlowych
  • Umiejętność długofalowego zarządzania relacjami
  • Wytrwałość w dążeniu do założonych celów i realizacji zadań
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca u lidera na rynku
  • Szeroki zakres szkoleń
  • Narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • Zdalny onboarding
  • Konkursy pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wypoczynku

CEDC International

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari).

Specjalista ds. Rozwoju i Sprzedaży Marek Premium (k/m), Gdańsk