Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju i Szkoleń

Bank Polskiej Spółdzielczości SAO firmie

  • Grzybowska 81, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Grzybowska 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie platformą e-learningową (treściami zamieszczanymi, kontami użytkowników)

  • projektowanie i realizacja działań rozwojowych w Banku, w tym koordynowanie procesu: szkoleń, oceny pracowniczej, ścieżek karier, sukcesji, zarządzania talentami

  • udział w projektach rekrutacyjnych

  • współpraca z firmami szkoleniowymi i portalami rekrutacyjnymi

  • organizacja szkoleń oraz przygotowywanie i prowadzenie własnych szkoleń stacjonarnych

  • opracowywać i aktualizowanie zasad organizowania praktyk i staży w Banku oraz organizacja praktyk studenckich

  • rozwój działań employer brandingowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL)

  • 1- 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w projektowaniu i realizacji działań rozwojowych (w tym koordynowanie procesu: szkoleń, oceny pracowniczej, ścieżek karier, sukcesji, zarządzania talentami)

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu

  • doświadczenie w obsłudze systemów zarządzania zasobami ludzkimi

  • dobra znajomość MS Office, MS Excel

  • znajomość języka angielskiego

  • entuzjazm, otwartość i umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej

  • pakiet benefitów

  • budżet szkoleniowy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne