Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Sieci Pickup

DPD PolskaO firmie

  • Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Wrocław

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do naszej paczki!

Zostań Specjalistą ds. Rozwoju i Utrzymania Sieci Pickup
Miejsce pracy do uzgodnienia: Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra

Twoje zadania:

  • poszukiwanie nowych lokalizacji dla sieci punktów DPD Pickup (sieć nadań i odbiorów przesyłek) oraz negocjowanie i podpisywanie umów o współpracy z Agentami (placówkami partnerskimi) DPD Pickup
  • przeprowadzanie szkoleń Agentów w zakresie procesów, procedur oraz wykorzystywanych narzędzi w celu zapewnienia poprawności i efektywności procesów operacyjnych
  • zapewnienie standardów operacyjnych, marketingowych i obsługi klienta w sieci punktów DPD Pickup
  • wdrażanie w punktach DPD Pickup nowych usług i produktów w ramach logistyki miejskiej
  • wspieranie Agentów w zakresie realizacji celów sprzedażowych sieci punktów DPD Pickup
  • zapewnienie realizacji celów biznesowych w powierzonym Regionie

Dla nas ważne są:

  • doświadczenie w budowaniu, rozwoju i wsparciu operacji w sieciach detalicznych, w szczególności funkcjonujących w oparciu o model franczyzowy
  • rozwinięte i poparte doświadczeniem kompetencje w zakresie negocjacji
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • zdolność analizowania faktów i wyciągania trafnych wniosków
  • nastawienie na dzielenie się wiedzą, komunikatywność
  • znajomość obsługi komputera (zwłaszcza pakietu MS Office - Excel)
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • minimum średnie wykształcenie
  • znajomość branży logistycznej/kurierskiej będzie dodatkowym atutem

Zyskujesz:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)
  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości
międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku.
Posiadamy ponad 60 oddziałów,
które są zlokalizowane na terenie
całego kraju. Zatrudniamy
i współpracujemy z blisko
10000 osób, którym zapewniamy
stabilne warunki zatrudnienia
i szerokie możliwości rozwoju.

Zobacz jak wygląda praca
kuriera w DPD Polska!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy