Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Sieci Pickup

DPD PolskaO firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych lokalizacji dla sieci punktów DPD Pickup (sieć nadań i odbiorów przesyłek) oraz negocjowanie i podpisywanie umów o współpracy z Agentami (placówkami partnerskimi) DPD Pickup

  • poszukiwanie nowych lokalizacji dla sieci automatów paczkowych DPD Pickup Station (sieć nadań i odbiorów przesyłek) oraz negocjowanie i podpisywanie umów na najem gruntów pod automaty paczkowe

  • przeprowadzanie szkoleń Agentów w zakresie procesów, procedur oraz wykorzystywanych narzędzi w celu zapewnienia poprawności i efektywności procesów operacyjnych

  • zapewnienie standardów operacyjnych, marketingowych i obsługi klienta w sieci punktów DPD Pickup

  • wdrażanie w punktach DPD Pickup nowych usług i produktów w ramach logistyki miejskiej

  • wspieranie Agentów w zakresie realizacji celów sprzedażowych sieci punktów DPD Pickup

  • zapewnienie realizacji celów biznesowych w powierzonym Regionie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu, rozwoju i wsparciu operacji w sieciach detalicznych, w szczególności funkcjonujących w oparciu o model franczyzowy

  • rozwinięte, poparte doświadczeniem kompetencje w zakresie negocjacji

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • zdolność analizowania faktów i wyciągania trafnych wniosków

  • nastawienie na dzielenie się wiedzą, komunikatywność

  • znajomość obsługi komputera (zwłaszcza pakietu MS Office - Excel)

  • umiejętność pracy w warunkach stresowych

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • minimum średnie wykształcenie

  • znajomość branży logistycznej / kurierskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)

  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy