Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Sieci Pickup

DPD PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych lokalizacji dla sieci punktów DPD Pickup ( sieć nadań i odbiorów przesyłek) oraz negocjowanie i podpisywanie umów o współpracy z Agentami (placówkami partnerskimi) DPD Pickup,
  • poszukiwanie nowych lokalizacji dla sieci automatów paczkowych DPD Pickup Station (sieć nadań i odbiorów przesyłek) oraz negocjowanie i podpisywanie umów na najem gruntów pod automaty paczkowe,
  • przeprowadzanie szkoleń Agentów w zakresie procesów, procedur oraz wykorzystywanych narzędzi w celu zapewnienia poprawności i efektywności procesów operacyjnych,
  • zapewnienie standardów operacyjnych, marketingowych i obsługi klienta w sieci punktów DPD Pickup
  • wdrażanie w punktach DPD Pickup nowych usług i produktów w ramach logistyki miejskiej,
  • wspieranie Agentów w zakresie realizacji celów sprzedażowych sieci punktów DPD Pickup
  • zapewnienie realizacji celów biznesowych w powierzonym Regionie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu, rozwoju i wsparciu operacji w sieciach detalicznych, w szczególności funkcjonujących w oparciu o model franczyzowy,
  • rozwinięte, poparte doświadczeniem kompetencje w zakresie negocjacji,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • zdolność analizowania faktów i wyciągania trafnych wniosków,
  • nastawienie na dzielenie się wiedzą, komunikatywność,
  • znajomość obsługi komputera (zwłaszcza pakietu MS Office - Excel),
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • znajomość branży logistycznej/kurierskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)
  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji

1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Sieci Pickup, Warszawa