Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozwoju i Wdrożeń Produktów

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w zakresie kreowania i wprowadzania nowych produktów (mi. z Działem Marketingu, Głównym Technologiem, Działem Kontroli Jakości, Działem Zakupów oraz kontrahentami zewnętrznymi).
  • Samodzielne opracowywanie receptur oraz technologii produkcji dla nowych i modyfikowanych produktów spożywczych w sposób zapewniający zgodność z aktualnymi wymaganiami prawa żywnościowego i założeniami projektu.
  • Przygotowywanie próbek produktu w skali laboratoryjnej, ocena sensoryczna, dopracowywanie receptur do uzyskania ich akceptacji w terminach zgodnych z założeniami projektu.
  • Zgłaszanie do badań analitycznych próbek surowców i produktów na wszystkich etapach ich projektowania lub modernizacji.
  • Uczestniczenie w próbach technologicznych przeprowadzanych w zakładach produkcyjnych HL.
  • Ocena i gromadzenie dokumentacji wytwórców dla składników recepturowych wymaganych przy opracowywaniu, znakowaniu oraz notyfikacji nowych/modernizowanych produktów.
  • Opracowywanie norm zużycia surowców, opisów postępowania technologicznego i innej dokumentacji dotyczącej zatwierdzenia receptury i niezbędnej do opracowania dokumentacji produkcyjnej.
  • Dokumentowanie i archiwizowanie prac związanych z projektowaniem lub modernizacją produktów.

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane kategorie spożywcze FMCG).
  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności, żywienie człowieka, farmacja, chemia).
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w rozwoju kategorii tj.: herbaty, produkty dżemowe, syropy lub napoje.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów.
  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa, dofinansowanie do obiadów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin

Specjalista ds. Rozwoju i Wdrożeń Produktów, Lublin