Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Kanału Sprzedaży

CEDC International

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Channel Managera w ramach dedykowanego kanału sprzedaży,

  • analiza efektywności i nadzór nad prowadzonymi działaniami w kanale sprzedaży,

  • bieżące raportowanie i rozlicznie działań promocyjnych,

  • monitoring wydatków trade marketingowych,

  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby działu,

  • współpraca z działami Marketingu, Controllingu, Logistyki i Sprzedaży,

  • bieżąca obsługa baz danych,

  • analiza i monitoring raportów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w dziale Sprzedaży, Marketingu lub Trade Marketingu,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Ms Excel i PowerPoint,

  • ukończone studia wyższe lub status studenta ostatnich lat (preferowane kierunki ekonomiczne lub zarządzanie),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • znajomość baz danych m.in. Nielsen, CMR oraz SAP (mile widziane).

To oferujemy

  • praca u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • opiekę medyczną w sieci Luxmed, dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • dostęp do platformy eTutor w korzystnej cenie,

  • szeroki zakres szkoleń skierowany na rozwój osobisty,

  • jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach,

  • możliwość udziału w konkursach pracowniczych i eventach wewnątrzfirmowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja CV

2

Spotkanie z Rekruterem i potencjalnym Przełożonym

3

Informacja zwrotna lub złożenie oferty

Produkujemy i sprzedajemy cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent, Żytniówka i Rajska Cytrusówka będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z naszej oferty wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce oferujemy również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari).

Jesteśmy częścią Grupy Maspex – największej prywatnej polskiej firmy w branży spożywczej oraz jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do nas i zacznij karierę, która zaprocentuje!

Przewiń do profilu firmy