Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Klienta

ERLI SPÓŁKA AKCYJNA

  • Kopanina 34, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Kopanina 34

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Praca na własnej bazie stałych Klientów (nie musisz ich pozyskiwać);

  • Rozwijanie portfela produktowego sklepów internetowych na platformie Erli.pl;

  • Porównywanie i analizowanie sprzedaży Klientów (sklepy internetowe) na innych platformach;

  • Doradzanie Klientom w zakresie rozszerzenia, promowania i pozycjonowania ich produktów.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta;

  • Potrafisz porównywać i analizować dane oraz wyciągać z nich trafne wnioski;

  • Lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz budować długofalowe relacje;

  • Masz pozytywne podejście i szybko rozwiązujesz problemy;

  • Szukasz miejsca do rozwoju, wspierającego środowiska pracy i partnerskiego podejścia.

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce,

  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji -Twoje pomysły się dla nas liczą!

  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki na posiłki);

  • Atrakcyjne miejsce pracy w biurowcu w Poznaniu (bezpłatny parking pod budynkiem).

  • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;

  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: każdy jest mile widziany, szanujemy siebie nawzajem -każdy punkt widzenia jest ważny!

  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na posiłki

Jesteśmy ERLI.pl - nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Dowiedz się więcej na https://erli.pl/.

Przewiń do profilu firmy