Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Konceptu Sklepu

Delikatesy Centrum

  • Taśmowa 7A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Taśmowa 7A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie konceptu sklepów Delikatesów Centrum, w szczególności dotyczący stałych elementów komunikacji konsumenckiej, komunikacji promocyjnej, używanych opakowań, ubioru personelu.

  • Prowadzenie projektów marketingowych w zakresie: przygotowania założeń projektu, planu projektu, wdrożenia.

  • Analiza konkurencji w zakresie wprowadzanych innowacji w konceptach sklepów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (w branży retail)

  • Wiedza z zakresu brandingu, komunikacji konsumenckiej, podstawowych działań operacji w sklepie.

  • Wysoki poziom zaangażowania w prowadzenie równolegle projektów

  • Dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju

  • Pracę w zespole doświadczonych ludzi z pasją

  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji oraz dużą samodzielność

  • Pakiet socjalny oraz narzędzia niezbędne do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne